-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено тендер
298 900.00
UAH
Номер:
ae93c359b70b4fc196b6b06f324fead5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-10-008276-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
298 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.10.2024 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума298 900.00 UAH