-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-003740-a
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
a62acbba434e4c4aad6b558b8bb79499
Внутрішній номер закупівлі:
22861803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-003740-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 11:05 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 11:05 - 19.10.2024 13:00
Період кваліфікації:
з 19.10.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
fa576bffeb4f4dc2a4f2e0e0dbff4c3c
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
З метою не порушення норм чинного законодавства по закупівлях та приведення цін та кількості необхідного товару з урахування нових кошторисних призначень у відповідності до наявного фінансування та потреби у Щебінь фракція 40-70 мм.
Період оскарження:
24.10.2024 11:25 - 04.11.2024 00:00
Дата опублікування:
24.10.2024 11:25
Дата виконання:
04.11.2024 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴300 000.00 Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)