• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 5b5d9fe497bd48bb9071de093141b7c6
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-11-004491-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.10.2024 10:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH