-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-003164-a
Завершена
196 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 984.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 984.00 UAH
Номер:
b88865a7d8e94ab59b17eb5c568aa553
Внутрішній номер закупівлі:
19274060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-003164-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
196 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 10:49 - 19.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 10:49 - 22.10.2023 10:16
Період кваліфікації:
22.10.2023 10:19 - 24.10.2023 10:03
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴196 800.00 Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)