• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)

Оголошено тендер

196 800.00 UAH
Номер: 049ed387c7aa4f91bc68e42acb74215f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-13-000805-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
Очікувана вартість: 196 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 13.10.2023 10:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума196 800.00 UAH