-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-016474-a
Завершена
298 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
b3de2929c8b046a0b70c4ed78bd18d6d
Внутрішній номер закупівлі:
23521141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-016474-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-10-006608-a
Очікувана вартість:
298 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)»
Кількість
610 метр кубічний
Період постачання
до 31.12.2024
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РЕЗОН ОЛЬГА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3192719289
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н місто Сарни, вул.Тополева будинок 5
Ціна пропозиції
298 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2024 15:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9cec92eedbcb4f8aa274bf2fe14b73d8
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-04-016474-a-c1
Постачальник:
РЕЗОН ОЛЬГА ОЛЕГІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3192719289
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н місто Сарни, вул.Тополева будинок 5
Номер договору:
30
Сума договору:
298 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
04.12.2024 15:54
Статус:
Виконаний