-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-10-13-005360-a
Завершена
198 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 993.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 993.60 UAH
Номер:
ab44983f60994a44ba99c901b974134b
Внутрішній номер закупівлі:
19276256
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-13-005360-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.10.2023 11:40 - 19.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2023 11:40 - 22.10.2023 11:38
Період кваліфікації:
22.10.2023 11:38 - 24.10.2023 10:05
Період завантаження договору:
30.10.2023 00:00 - 09.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 720.00 Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)