-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено тендер
198 720.00
UAH
Номер:
9e2946a8b307415685fa7e19d4418a1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-13-001938-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
198 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.10.2023 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума198 720.00 UAH