-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-004244-a
Завершена
500 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 502.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 502.50 UAH
Номер:
4cf709c0ddf049a292d7ad6f04cc5435
Внутрішній номер закупівлі:
18273169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-29-004244-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2023 11:55 - 04.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2023 11:55 - 07.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.07.2023 00:00 - 10.07.2023 14:04
Період завантаження договору:
16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 500.00 Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)