-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2024-10-24-006183-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
327572c653724a63a0de75dddd8b9b68
Внутрішній номер закупівлі:
23008339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-24-006183-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2024 12:04 - 29.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2024 12:04 - 01.11.2024 13:00
Аукціон:
04.11.2024 11:00 - 04.11.2024 11:23
Період кваліфікації:
04.11.2024 11:23 - 18.11.2024 11:10
Період завантаження договору:
24.11.2024 00:00 - 04.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Щебінь фракція 40-70 мм.