-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язан...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2026-01-02-003533-a
- Дата створення : 02.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27827981
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’яза...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2025-12-15-020654-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27572476
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язан...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2025-01-02-000623-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23924711
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язан...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2024-12-18-022079-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23755483
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’яза...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2024-11-12-014581-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23223908
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання водяної пари для закладів освіти Солонянської селищної ради Дніпропетровської о...×-
Постачання водяної пари для закладів освіти Солонянської селищної ради Дніпропетровської області ( згідно код ДК:021 код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція)
- ID: UA-2024-07-03-003942-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21983011
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продук...×-
Постачання теплової енергії (ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
- ID: UA-2024-06-06-011150-a
- Дата створення : 06.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21765716
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енерг...×-
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
- ID: UA-2024-02-01-013885-a
- Дата створення : 01.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20610038
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’яза...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2024-01-11-006091-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20356261
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язан...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2023-12-04-005096-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19879121
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’яза...×-
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
- ID: UA-2023-11-10-004089-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19587200
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енерг...×-
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
- ID: UA-2023-01-25-002740-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16715560
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енерг...×-
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
- ID: UA-2023-01-11-001637-a
- Дата створення : 11.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16567561
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енерг...×-
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
- ID: UA-2022-12-14-020589-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16264595
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енерг...×-
ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
- ID: UA-2022-12-14-019718-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16263719
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41760708ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -