-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-020654-a
Торги не відбулися
19 676 287.00
UAH з ПДВ
Номер:
959c075dd88d422cb962f07f48b7f3d4
Внутрішній номер закупівлі:
27572476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-020654-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760708
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Солоне, вул. Героїв України, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 676 287.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 16:39 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 16:39 - 23.12.2025 00:00
Аукціон:
з 23.12.2025 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 676 287.00 Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція