• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Оголошено тендер

19 676 287.00 UAH
Номер: 5bce80df25554c71834ee8db9a49949d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-15-024803-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 19 676 287.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 15.12.2025 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума23 870.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума34 850.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума402 750.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума15 931 700.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума3 277 150.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяСолоне
Сума5 967.00 UAH