-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Тендер Prozorro UA-2024-11-12-014581-a
Торги не відбулися
395 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 979.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 979.80 UAH
Номер:
e1ec077f1e434a9a977e607fa93f0fa5
Внутрішній номер закупівлі:
23223908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-12-014581-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760708
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
395 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.11.2024 16:21 - 17.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.11.2024 16:21 - 20.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴395 960.00 Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція