• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Оголошено тендер

395 960.00 UAH
Номер: ce26db4c85ee49a0a5f0629bffd053de
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-12-018112-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 395 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 12.11.2024 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума395 960.00 UAH