• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Завершена

19 676 210.05 UAH з ПДВ
Номер: cd94ecddcd344a69896c6f027fb821ce
Внутрішній номер закупівлі: 27827981
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-02-003533-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-12-15-020654-a
Очікувана вартість: 19 676 210.05 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 3957.3 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, згідно договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕПЛОЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 19 676 210.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2026 13:29
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f2649864a10b48398545620318c0ff0f
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-02-003533-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕПЛОЕНЕРГО"
Номер договору: 1
Сума договору: 19 676 210.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 16 396 841.71 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 01.01.2026 13:25
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №1.pdf
pdf
Дод.угода №1 до №1 (теплопостачання).pdf
p7s
sign.p7s