• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Торги не відбулися

1 076 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 382.00 UAH
Номер: b8805eab51804e0580094c9912719cbf
Внутрішній номер закупівлі: 19587200
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-10-004089-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Баклан +380984733448 baklanirina@ukr.net https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 076 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2023 11:05 - 15.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2023 11:05 - 18.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 076 400.00 Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція