• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Завершена

18 725 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ffd9b01517784f5fb23ed00641e5725e
Внутрішній номер закупівлі: 23924711
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-02-000623-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-12-18-022079-a
Очікувана вартість: 18 725 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 3765.99 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Україна, згідно договору На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕПЛОЕНЕРГО"
Ціна пропозиції 18 725 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.01.2025 09:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ff14cd72fc23409ba86e084ac7dc36a4
Ідентифікатор договору: UA-2025-01-02-000623-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТИТАН ТЕПЛОЕНЕРГО"
Номер договору: 2
Сума договору: 14 396 156.04 UAH з ПДВ
Сума договору: 11 996 796.70 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.12.2024 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 31.12.2024 09:38
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №2.pdf
pdf
Дод.угода№1 до №2 (теплопостачання).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s