• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Торги не відбулися

18 725 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 93 625.00 UAH
Номер: 20c7628dc40147529a30fc9da32fb46c
Внутрішній номер закупівлі: 23755483
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-18-022079-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Дармостук +380990780313 leradarmostuk2001@gmail.com https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 725 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.12.2024 17:52 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2024 17:52 - 26.12.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 725 000.00 Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція