• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Оголошено тендер

18 725 000.00 UAH
Номер: f34a2777c7784e6f8ce75fcc81b2900e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-18-028149-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 18 725 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015- 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 18.12.2024 17:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума18 725 000.00 UAH