• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)

Торги не відбулися

12 625 310.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 63 126.55 UAH
Номер: ca7de8fea144457cb4b45cbfcffa3e02
Внутрішній номер закупівлі: 16263719
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-14-019718-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Баклан +380984733448 baklanirina@ukr.net https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 625 310.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.12.2022 16:22 - 19.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.12.2022 16:22 - 22.12.2022 23:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 625 310.00 ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)