• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)

Оголошено тендер

12 625 310.00 UAH
Номер: c834f3157c964af19449a0f348036fd9
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-14-005670-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 12 625 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії в гарячій воді)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 14.12.2022 16:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 625 310.00 UAH