-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Тендер Prozorro UA-2024-01-11-006091-a
Торги не відбулися
8 771 707.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 858.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 858.54 UAH
Номер:
4dd2085eb79c4b9cb7929979c706eced
Внутрішній номер закупівлі:
20356261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-11-006091-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760708
-
Адреса:
52400, Україна, Дніпропетровська область, смт Солоне, вул. Гагаріна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Баклан +380984733448 baklanirina@ukr.net https://solonyanska-gromada.gov.ua/ogoloshennya-pro-namiri-zakupivli-predmetiv-ta-materialiv-1531232064/
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 771 707.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.01.2024 14:01 - 16.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2024 14:01 - 19.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 771 707.00 Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція