• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Оголошено тендер

8 771 707.00 UAH
Номер: 8032778844c241b080ae209a13b3f1fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-11-002978-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ СОЛОНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 8 771 707.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання теплової енергії за кодом ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ: 2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування: 11.01.2024 13:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 771 707.00 UAH