-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-17-009744-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27612814
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-04-013114-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23517843
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-06-010310-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19926921
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-13-009433-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16229538
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-12-31-004716-c
- Дата створення : 31.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13534322
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільсько...×-
Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
- ID: UA-2021-11-30-005175-c
- Дата створення : 30.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12775132
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, м...×-
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
- ID: UA-2021-11-23-004564-a
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12631900
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, м...×-
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
- ID: UA-2021-11-18-001100-a
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12546133
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та сп...×-
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
- ID: UA-2021-11-11-006658-a
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12423243
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та сп...×-
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
- ID: UA-2021-11-10-002885-a
- Дата створення : 10.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12392810
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-09-17-001153-b
- Дата створення : 17.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11572247
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-09-17-000668-b
- Дата створення : 17.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11571355
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-03-24-001610-b
- Дата створення : 24.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9204463
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2021-02-15-001529-c
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8609084
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-30-004931-c
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8077538
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -