• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги відмінено

1 355 578.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 777.89 UAH
Номер: 12ed1beed73a4ca09a6f4c766871f585
Внутрішній номер закупівлі: 8077538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-30-004931-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Гончар +380671994503 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 355 578.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 777.89 UAH
Період уточнення: 30.12.2020 17:43 - 09.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.12.2020 17:43 - 19.01.2021 00:00
Аукціон: з 19.01.2021 12:17
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 425770 квар-час
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 53003, Україна, Дніпропетровська область, с.Новопілля, Садова,46 На карті

Інформація про скасування

Номер: 0f089c43b108430fa5f729737638959e
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Згідно ст.32 ч.1 ЗУ неможливость усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель допущена помилка у кількісті товару
Період оскарження: 18.01.2021 13:23 - 29.01.2021 00:00
Дата опублікування: 18.01.2021 13:23
Дата виконання: 29.01.2021 00:01
Статус:
Виконано