-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-06-010310-a
процедура здійснюється з застосування відкритих торгів для закупівлі товару відповідно до п. 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, Закупівля проводиться за очікувану вартість з урахування вартості на розподіл електричної енергії
Завершена
3 406 584.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 032.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 032.92 UAH
Номер:
55d4413a5af742b3b576e6b604d5c04c
Внутрішній номер закупівлі:
19926921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-06-010310-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 406 584.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2023 13:47 - 11.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2023 13:47 - 14.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.12.2023 00:00 - 14.12.2023 16:03
Період завантаження договору:
20.12.2023 00:00 - 30.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 406 584.00 Електрична енергія