-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-06-010310-a
процедура здійснюється з застосування відкритих торгів для закупівлі товару відповідно до п. 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, Закупівля проводиться за очікувану вартість з урахування вартості на розподіл електричної енергії
Завершена
3 406 584.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 032.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 032.92 UAH
Період уточнення:
06.12.2023 13:47 - 11.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим