• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Закупівля проводиться за очікувану вартість з урахування вартості на розподіл електричної енергії

Завершена

2 210 436.65 UAH з ПДВ
Номер: d231d3edfbb6404d8f1d1cd0b64f6dd7
Внутрішній номер закупівлі: 13534322
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-31-004716-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі: 18 листопада 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-11-18-001100-a». Проте станом на 05 грудня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. 23 листопада 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-11-23-004564-a». Проте станом на 10 грудня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було скасовано дві процедури закупівлі за предметом ««Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради»- код національного класифікатора України ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, скорочену переговорну процедуру закупівлі, спираючись на вимоги статті Стаття 40. Умови застосування переговорної процедури закупівлі п. 7 Закону України «Про публічні закупівлі» : Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Очікувана вартість: 2 210 436.65 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 404808 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Заклади освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 31.12.2021 14:48 - 06.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 2 210 436.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2021 14:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fbab2e61b54e416eb98e20bd128ad595
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-31-004716-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 2500001453-13
Сума договору: 2 210 436.65 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 842 030.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 27.12.2022 00:00
Дата підписання: 13.01.2022 09:28
Статус:
Розірваний
pdf
2500001453-13 від 13.01.22.pdf
pdf
ду 1 дог.2500001453 від 13.01.22.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду2 від 12.09.2022.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s