• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради

Торги не відбулися

248 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.50 UAH
Номер: becea500e85e40069139961161dbef70
Внутрішній номер закупівлі: 12392810
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-10-002885-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 248 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 241.50 UAH
Період уточнення: 10.11.2021 10:23 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2021 10:23 - 26.11.2021 10:21
Аукціон: з 29.11.2021 14:12
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 62075 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Заклади освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради На карті