-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Оголошено тендер
248 300.00
UAH
Номер:
93388b205dcb4ef1bc0a71dc0d9883b2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-10-002432-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
248 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської
сільської ради
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.11.2021 10:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума248 300.00 UAH