-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-002885-a
Торги не відбулися
248 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 241.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 241.50 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 10:23 - 16.11.2021 00:00
Відповідь надана
`
Номер:
18b4bdde51fe4e65a11145fa621c7069
Дата опублікування:
11.11.2021 17:10
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Шановний учасник, до очікуваної вартості закупівлі не входить оплата послуг з розподілу електричної енергії, що вказано в тендерній документації.
Дата відповіді:
12.11.2021 08:21