-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-013114-a
процедура здійснюється з застосування відкритих торгів для закупівлі товару відповідно до п. 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, Закупівля проводиться за очікувану вартість
Завершена
3 618 986.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 094.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 094.93 UAH
Номер:
488ca47efe9849f6a1c73cfb34392f95
Внутрішній номер закупівлі:
23517843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-013114-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондаренко +380671808331 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 618 986.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 14:46 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 14:46 - 12.12.2024 00:00
Аукціон:
12.12.2024 12:44 - 12.12.2024 13:07
Період кваліфікації:
12.12.2024 13:07 - 17.12.2024 15:06
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 618 986.00 Електрична енергія