-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
3 618 986.00
UAH
Номер:
01ceca2ad8e54a13bb0ecbdbc0831fe4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-04-016609-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 618 986.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
процедура здійснюється з застосування відкритих торгів для закупівлі товару відповідно до п. 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178, Закупівля проводиться за очікувану вартість
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.12.2024 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 618 986.00 UAH