• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради

Закупівля проводиться на очікувану вартість, період постачання електричної енергії 01.01.2022-31.12.2022 р

Торги не відбулися

2 249 640.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 248.20 UAH
Номер: 9e199767d83c4c36bedb633c467f7b16
Внутрішній номер закупівлі: 12546133
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-18-001100-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 249 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 248.20 UAH
Період уточнення: 18.11.2021 09:22 - 24.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2021 09:22 - 04.12.2021 09:18
Аукціон: з 06.12.2021 11:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 409025 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Заклади освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Початкова пропозиція 1 595 197.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 595 197.50 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 86
Скарги 0