-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Оголошено тендер
2 249 640.00
UAH
Номер:
d0bfc68541f1409a94e3f3f5def269dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-18-001097-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 249 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану вартість, період постачання електричної енергії 01.01.2022-31.12.2022 р.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.11.2021 09:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 249 640.00 UAH