-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-004564-a
Закупівля проводиться на очікувану вартість, період постачання електричної енергії 01.01.2022-31.12.2022 р
Торги не відбулися
2 249 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 248.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 248.20 UAH
Номер:
da65d795de624fdabc94a9d1e26510e4
Внутрішній номер закупівлі:
12631900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-23-004564-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082119
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, село Новопілля, вул.Садова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 249 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 248.20 UAH
Період уточнення:
23.11.2021 10:55 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2021 10:55 - 09.12.2021 10:54
Аукціон:
з 10.12.2021 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Кількість
409025 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
50000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Заклади освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
1 629 555.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 629 555.60 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
88
Скарги
0