-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Тендер Prozorro UA-2021-11-23-004564-a
Закупівля проводиться на очікувану вартість, період постачання електричної енергії 01.01.2022-31.12.2022 р
Торги не відбулися
2 249 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 248.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 248.20 UAH
Нічого не знайдено.