• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради

Оголошено тендер

2 249 640.00 UAH
Номер: 34710cca424f4825805bad33640bb0cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-23-003711-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 249 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія для закладів освіти, культури та будівлі Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Примітки: Закупівля проводиться на очікувану вартість, період постачання електричної енергії 01.01.2022-31.12.2022 р
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 23.11.2021 10:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 249 640.00 UAH