• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради

Завершена

237 075.18 UAH з ПДВ
Номер: da280ea541564976ade75e8d7d4fb3fc
Внутрішній номер закупівлі: 12775132
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-11-30-005175-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Бондаренко +380975769326 osvita_2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації 10 листопада 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-11-10-002885-a». Проте станом на 26 листопада 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. 11 листопада 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «UA-2021-11-11-006658-a». Проте станом на 27 листопада 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було скасовано дві процедури закупівлі за предметом ««Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради»- код національного класифікатора України ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, скорочену переговорну процедуру закупівлі, спираючись на вимоги статті Стаття 40. Умови застосування переговорної процедури закупівлі п. 7 Закону України «Про публічні закупівлі» : Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Очікувана вартість: 237 075.18 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для закладів Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 51610 кіловат
Період постачання 01.12.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 50000, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Заклади освіти Управління освіти, культури, молоді та спорту Новопільської сільської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 30.11.2021 12:59 - 06.12.2021 00:00
Ціна пропозиції 237 075.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2021 12:59
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ad9b070be1484f6aa4bcff487cbac47e
Ідентифікатор договору: UA-2021-11-30-005175-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 2500001421
Сума договору: 237 075.18 UAH з ПДВ
Сума договору: 207 562.65 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.12.2021 13:42
Статус:
Виконаний
pdf
2500001421 від 09.12.2021.pdf
pdf
ДУ 1 ясно.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
1421 від 09.12.2021 .pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s