-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»- ID: UA-2025-12-04-009444-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27398410
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»- ID: UA-2024-12-02-002807-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23469392
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»- ID: UA-2024-05-13-009479-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21541771
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 6
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»- ID: UA-2023-11-29-015833-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19834026
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «Бориспільтепломережа»- ID: UA-2022-12-27-007777-a
- Дата створення : 27.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16468339
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг)...×-
Електрична енергія (постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг) (09310000-5 – Електрична енергія) Відповідно до пунктів 1-3 Постанови Замовники (крім тих, що визначені в абзацах першому та другому підпункту 1 пункту 1 Постанови) здійснюють публічні закупівлі, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, із використанням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України “Про публічні закупівлі”. Придбання товарів, робіт і послуг, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, може здійснюватися без застосування порядку проведення спрощених закупівель та/або електронного каталогу у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: - укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
- ID: UA-2022-10-06-008698-a
- Дата створення : 06.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15519800
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія для потреб об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"- ID: UA-2021-12-28-011457-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13478491
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 5
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"- ID: UA-2021-11-05-000380-c
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12320042
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"- ID: UA-2020-09-23-002711-a
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6427788
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2019-11-01-002211-b
- Дата створення : 01.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3960276
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2019-10-30-001771-b
- Дата створення : 30.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3950550
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2018-12-29-001086-c
- Дата створення : 14.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2848357
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2018-12-29-000464-a
- Дата створення : 29.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2827550
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"- ID: UA-2018-11-08-002090-c
- Дата створення : 08.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2621934
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія для об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"- ID: UA-2018-10-22-000501-c
- Дата створення : 22.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2550761
КПТМ "Бориспільтепломережа" ЄДРПОУ: 13712452ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -