-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 6
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-015833-a
09310000-5 – Електрична енергія
Завершена
26 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 133 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 133 000.00 UAH
Номер:
31b0ce1bfa344a9286de403509c66d44
Внутрішній номер закупівлі:
19834026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-015833-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Яхнієнко +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 16:03 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 16:03 - 07.12.2023 18:00
Аукціон:
08.12.2023 12:47 - 08.12.2023 13:10
Період кваліфікації:
08.12.2023 13:10 - 12.12.2023 17:32
Період завантаження договору:
18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 600 000.00 Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»