-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Оголошено тендер
26 600 000.00
UAH
Номер:
3b8aabfc3fb74c0cb0f47383561e1b11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-008293-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
26 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
29.11.2023 15:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума26 600 000.00 UAH