-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2025-12-04-009444-a
09310000-5 Електрична енергія
Завершена
31 920 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a8227c63cf94d98ba8e91202bebc9ee
Внутрішній номер закупівлі:
27398410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-04-009444-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Яхнієнко +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 920 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2025 12:46 - 10.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2025 12:46 - 13.12.2025 00:00
Аукціон:
з 15.12.2025 13:35
Період кваліфікації:
13.12.2025 00:00 - 16.12.2025 12:51
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 920 000.00 Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»