• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія для об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"

Торги не відбулися

12 420 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62 100.00 UAH
Номер: 9e7896a75e234b009f2e2bbb77c9cff0
Внутрішній номер закупівлі: 2621934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-08-002090-c   
Замовник: КПТМ "Бориспільтепломережа"
Контактна особа: Яхнієнко Наталія Іванівна +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 12 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 62 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 248 400.00 UAH
Період уточнення: 08.11.2018 15:43 - 13.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2018 15:43 - 23.11.2018 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія для об'єктів КПТМ "Бориспільтепломережа"
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 1000000 Кіловат-година
Період постачання 11.12.2018 - 31.12.2019
Місце постачання 08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 41а На карті