-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «Бориспільтепломережа»
Тендер Prozorro UA-2022-12-27-007777-a
Завершена
30 160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150 800.00 UAH
Номер:
dc1379a4b3ba42a2b3cc0e322745bb82
Внутрішній номер закупівлі:
16468339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-27-007777-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Яхнієнко +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.12.2022 12:19 - 05.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.12.2022 12:19 - 08.01.2023 18:00
Аукціон:
09.01.2023 13:07 - 09.01.2023 13:30
Період кваліфікації:
09.01.2023 13:30 - 10.01.2023 15:41
Період завантаження договору:
16.01.2023 00:00 - 26.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 160 000.00 Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «Бориспільтепломережа»