-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2018-12-29-001086-c
Завершена
4 371 662.40
UAH з ПДВ
Номер:
12d8e27b17a448e29c7b3b3b0caf4735
Внутрішній номер закупівлі:
2848357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-29-001086-c
Замовник:
КПТМ "Бориспільтепломережа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль, вул. К.Шлях,41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яхнієнко Наталія Іванівна +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
4 371 662.40 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання електричної енергії на об'єкти КПТМ "Бориспільтепломережа" : 1. вул. В. Момота, 42б - котельня; 2. вул. Глібова, 3 - котельня; 3. вул. Київський Шлях, 39б - котельня; 4.вул. Лермонтова, 1г - котельня; 5.вул. Нижній Вал, 1а - котельня.
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»
Оскарження: 29.12.2018 18:41 - 14.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Сохатюк Світлана Леонідівна 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський рн., м.Вишневе, вул.Київська, 8-В
Оскарження: 29.12.2018 18:41 - 14.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
4 371 662.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.01.2019 16:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a97512ffa9e4c66b1e722543edc0678
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-29-001086-c-b1
Постачальник:
ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Сохатюк Світлана Леонідівна 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, Києво-Святошинський рн., м.Вишневе, вул.Київська, 8-В
Номер договору:
420010114
Сума договору:
5 245 994.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 371 662.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.01.2020 23:59
Дата підписання:
14.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний