-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-002807-a
09310000-5 – Електрична енергія
Завершена
27 291 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 272 912.50 UAH
мін. крок: 1% або 272 912.50 UAH
Номер:
ba987b92c7a0486ea40c0eb36a1ec933
Внутрішній номер закупівлі:
23469392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-002807-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13712452
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київський шлях, буд. 41-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Яхнієнко +380459562508 borispil-teplo@ogku.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 291 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 10:28 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 10:28 - 10.12.2024 00:00
Аукціон:
10.12.2024 11:13 - 10.12.2024 11:36
Період кваліфікації:
10.12.2024 11:36 - 13.12.2024 15:08
Період завантаження договору:
19.12.2024 00:00 - 29.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 291 250.00 Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»