• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»

Оголошено тендер

27 291 250.00 UAH
Номер: 5265f8e827c047ed925a661031d16ee1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-12-02-003451-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
Очікувана вартість: 27 291 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 02.12.2024 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 291 250.00 UAH