-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія для потреб об’єктів КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА»
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-002807-a
09310000-5 – Електрична енергія
Завершена
27 291 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 272 912.50 UAH
мін. крок: 1% або 272 912.50 UAH
Період уточнення:
02.12.2024 10:28 - 07.12.2024 00:00
Відповідь надана
Довідка про закупівлю імпортованої електричної енергії
Номер:
2ae9f461a5174bbead2e720e4893e986
Дата опублікування:
05.12.2024 17:18
Опис:
Шановний Замовник! Відповідно до абзацу 5 пункту 4) Додатку 6 «Перелік документів та інформації, які повинен надати учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» до Тендерної документації Замовник просить надати:
«довідку в довільній формі, що учасник здійснює купівлю імпортованої електричної енергії для покриття потреб споживачів».
З огляду на те, що вимога Тендерної документації про те, що постачальник повинен бути імпортером електричної енергії та здійснювати операції з купівлі-продажу імпортованої електричної енергії є дискримінаційною та обмежує конкуренцію, в розумінні частини четвертої статті 22 Закону, а саме: «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.», то надання даної довідки є неправомірним.
Вважаємо, що замовник безпідставно встановив умову щодо конкретизації, а саме: надання довідки в довільній формі, що учасник здійснює купівлю імпортованої електричної енергії для покриття потреб споживачів, оскільки, встановлення такої вимоги автоматично відхиляє тих учасників, які не здійснюють операції з купівлі-продажу імпортованої електричної енергії.
Враховуючи викладене, такі дії Замовника порушують права потенційних учасників на чесні та прозорі торги, які повинні здійснюватися з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель.
З урахуванням зазначеного вище, участь у процедурі закупівлі зможуть взяти участь лише ті учасники, які здійснюють закупівлю імпортованої електричної енергії, що значно звужує коло потенційних учасників.
Підсумовуючи, повідомляємо що дана вимога Документації є незаконною, дискримінаційною та такою, що порушує права учасника та вимоги пункту 29 Особливостей, положення частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
У зв’язку з цим, просимо Замовника внести зміни в Тендерну документацію, шляхом виключення оскаржуваної вимоги. В іншому випадку, будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України з метою захисту своїх прав та законних інтересів.
Відповідь:
Шановний Учаснику.
Відповідь надана вище.
Дата відповіді:
06.12.2024 16:49
Відповідь надана
Щодо надання підтвердження від УЕБ
Номер:
74571999119f46ba99130d2002e2db96
Дата опублікування:
05.12.2024 17:04
Опис:
Шановний Замовник! Відповідно до абзацу 9 пункту 4) Додатку 6 «Перелік документів та інформації, які повинен надати учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» до Тендерної документації Замовник просить надати:
«підтвердження можливості участі учасником у аукціонах з купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами на Українській енергетичній біржі у секції комерційні торги або у секції спеціалізовані торги. (на підтвердження даної вимоги учасники мають надати лист (інформаційну довідку) від ТОВ Української енергетичної біржі де вказано, що Учаснику «надано статус учасника аукціону» та вказано, що «укладено з Учасником договір про організацію та участь в аукціонах з купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами в комерційних секціях».
Відповідно до пункту 29 Особливостей у разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі).
Предметом закупівлі за цими торгами є ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія. Для електричної енергії передбачено відповідний чинний національний стандарт ДСТУ EN 50160:2023. «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2022, IDT)» та ДСТУ 3466-96 «Якість електричної енергії. Терміни та визначення.»
Оскаржуваний нами документ, який вимагає надати Замовник, не передбачений національним стандартом для предмета закупівлі ДСТУ EN 50160:2023 та ДСТУ 3466-96.
Отже, Замовник неправомірно встановив оскаржувану вимогу до предмета закупівлі, в порушення пункту 29 Особливостей.
За таких умов, вищезазначені умови Документації не узгоджуються із вимогами законодавства в цій частині. Відповідно до абзацу першого пункту 28 Особливостей тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до частини четвертої статті 22 Закону: «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.»
З огляду на дану вимогу Тендерної документації, участь у процедурі закупівлі зможуть взяти участь лише ті учасники, які отримали лист (інформаційну довідку) від ТОВ «Українська енергетична біржа», яким зможуть підтвердити можливість участі у аукціонах з купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами на Українській енергетичній біржі у секції комерційні торги або у секції спеціалізовані торги.
Додатково, звертаємо увагу на те, що ринок електричної енергії України є різноманітним в сегментах придбання електричної енергії, а відтак обмеження постачальників щодо придбання електричної енергії на конкретному сегментів значно звужує коло потенційних учасників, які можуть взяти участь у закупівлі та забезпечити своєчасну поставку електричної енергії відповідно до умов договору.
Учасники ринку електричної енергії, для належного виконання умов договору та постачання електричної енергії за найнижчим цінами, мають право та можливість безпосередньо купувати електричну енергію в інших учасників ринку за двосторонніми договорами або на ринку «на добу наперед», при цьому не користуючись послугами ТОВ Української енергетичної біржі, що в свою чергу забезпечує низьку ціну постачання електричної енергії, оскільки, не витрачаються додаткові кошти для забезпечення участі в аукціоні та оплату інших супутніх витрат.
Таким чином, учасники, маючи реальну можливість постачати електричну енергію Замовнику, в тому числі маючи чинну ліцензію на постачання електричної енергії й інші необхідні документи, будуть позбавлені можливості участі в цій процедурі закупівлі у зв’язку з наявністю в тендерній документації дискримінаційних, незаконних вимог.
Підсумовуючи, повідомляємо що дана вимога Документації є незаконною, дискримінаційною та такою, що порушує права учасника та вимоги пункту 29 Особливостей, положення частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
У зв’язку з цим, просимо Замовника внести зміни в Тендерну документацію, шляхом виключення оскаржуваної вимоги. В іншому випадку, будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України з метою захисту своїх прав та законних інтересів.
Додатково надаємо посилання на практику АМКУ, що стосується зазначених Вами дискримінаційних вимог: Рішення АМКУ 14474-р/пк-пз від 28.08.2024(UA-2024-08-09-010612-a), Рішення АМКУ № 16494-р/пк-пз від 08.10.2024(UA-2024-09-24-013153-a), відповідно до якої, АМКУ зобов'язав Замовника усунути виявлені порушення, шляхом внесення змін до Тендерної документації, а саме - виключення встановлених Замовником дискримінаційних вимог.
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922 - VIII (зі змінами та доповненнями) та пункту 28 Особливостей тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
У жовтні 2024 року на Українській енергетичній, далі - УЕБ біржі було проведено 100 аукціонів з купівлі-продажу електричної енергії. З яких 74 аукціони у спеціалізованих секціях та 26 у комерційній секції. Загальний обсяг реалізованої електричної енергії на УЕБ збільшився до 6 239,44 тис. МВт*год відносно вересня 2024 року (5 025,52 тис. МВт*год). Також протягом місяця було проведено 5 аукціонів з продажу електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії, загальний обсяг якої склав 147,4 тис. МВт*год. Детальна інформація про структуру та обсяги продажу електричної енергії доступна у вкладенні нижче, або за посиланням.
Нашому підприємству у визначеній закупівлі потрібен досить великий та безперебійний обсяг електричної енергії, а на УЕБ проводяться аукціони з купівлі - продажу електричної енергії у комерційних та спеціалізованих секціях системно та на великі обсяги. Саме тому, для обрання надійного Учасника, який спроможний виконати безперебійну та системну поставку для потреб підприємства, у тендерній документації передбачено вимоги, що підтверджують можливість участі учасником у аукціонах з купівлі-продажу електричної енергії за двосторонніми договорами на Українській енергетичній біржі. Реєстрація на УЕБ проводиться відповідно до затверджених регламентів, будь-яким учасником, саме тому вимоги до тендерної документації відповідають Особливостям та чинному законодавству з публічних закупівель та не є дискримінаційними. Відповідність учасника зазначеній вимозі тендерної документації є ознакою компетентності та передумовою виконання в повному обсязі і своєчасно договірних зобов’язань учасником.
Дата відповіді:
06.12.2024 16:46
Відповідь надана
Дискримінаційна вимога ТД (імпорт)
Номер:
be37e8c7c6cd4156868646ed76743a02
Дата опублікування:
05.12.2024 15:31
Опис:
Шановний Замовник!
Відповідно до Положенням про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 № 1127 (далі – Положення), визначено, що: імпортована електрична енергія постачається споживачам, які мають автоматизовану систему комерційного обліку електричної енергії, що забезпечує можливість отримання даних комерційного обліку електричної енергії в реальному часі для споживання і виробництва.
Відповідно до Додатку № 4 «Інформація про необхідні технічні, якісні, кількісні та інші характеристики, щодо предмета закупівлі» Тендерної документації, Замовник належить до споживачів групи «Б», що в свою чергу говорить про те, що у Замовника автоматизована система комерційного обліку, що забезпечує можливість отримання даних комерційного обліку електричної енергії в реальному часі для споживання і виробництва - ВІДСУТНЯ, що унеможливлює здійснення постачання імпортованої електричної енергії постачальником.
Оскільки, Замовник немає автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, то вищезазначені умови Тендерної документації не тільки дискримінують учасників, а і суперечать технічним можливостям Замовника.
У зв’язку з цим, просимо Замовника внести зміни в Тендерну документацію, шляхом виключення дикримінаційної вимоги, що стосується імпорту електричної енергії. В іншому випадку, будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України з метою захисту своїх прав та законних інтересів.
Відповідь:
Шановний Учаснику.
Відповідь надана в попередньому питанні.
Дата відповіді:
06.12.2024 16:48
Відповідь надана
Дискримінаціні умови тендерної документації
Номер:
a658d242c8b145da983dfbef91bc3695
Дата опублікування:
05.12.2024 15:18
Опис:
Шановний Замовник! Відповідно до абзацу 6 пункту 4) Додатку 6 «Перелік документів та інформації, які повинен надати учасник процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції» до Тендерної документації учасник має надати: «довідку від оператора системи передачі НЕК «Укренерго» про те, що учасник процедури закупівлі є імпортером електричної енергії та здійснює операції з купівлі-продажу імпортованої електричної енергії.
Відповідно до пункту 29 Особливостей у разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть встановлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі)
Предметом закупівлі за цими торгами є ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія. Для електричної енергії передбачено відповідний чинний національний стандарт ДСТУ EN 50160:2023. «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2022, IDT)» та ДСТУ 3466-96 «Якість електричної енергії. Терміни та визначення.»
Таким чином, документ, що вимагається Вами в Тендерній документації не передбачений національним стандартом для предмета закупівлі ДСТУ EN 50160:2023 та ДСТУ 3466-96.
За таких умов, вищезазначені умови Документації не узгоджуються із вимогами законодавства в цій частині.
Крім того, жодними іншими нормативно-правовим актами, ліцензійним умовами тощо, не передбачено обов’язку для постачальника електричної енергії отримувати зазначений вище документ.
Відповідно до частини четвертої статті 22 Закону: «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним
Відповідно до підпункту 17 пункту 2.2 розділу 2. Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджених Постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1469: "При провадженні ліцензованої діяльності ліцензіат повинен дотримуватися таких організаційних вимог: … для забезпечення постачання електричної енергії споживачам здійснювати купівлю-продаж електричної енергії за двосторонніми договорами та/або на ринку "на добу наперед", внутрішньодобовому ринку і на балансуючому ринку, а також шляхом імпорту відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" та нормативно-правових актів, що забезпечують функціонування ринку електричної енергії;…". Тобто, чинні нормативно-правові акти не обмежують постачальника електричної енергії в купівлі електричної енергії виключно шляхом імпорту електричної енергії, укладеного Учасником закупівлі із суб’єктом зовнішньо- економічної діяльності.
Відповідно до ч. 5 ст. 56 Закону України «Про ринок електричної енергії»: «Для забезпечення постачання електричної енергії споживачам електропостачальники здійснюють купівлю-продаж електричної енергії за двосторонніми договорами та/або на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку і на балансуючому ринку….»
З огляду на вищевикладене, чинні нормативно-правові акти не носять зобов’язальний характер на яких саме ринках та в який спосіб здійснювати закупівлю електричної енергії, а тому, умова щодо постачання електричної енергії саме шляхом її імпортування є дискримінаційною та обмежує потенційного постачальника належним чином здійснювати закупівлю електричної енергії, зокрема, на внутрішньому ринку України, з метою забезпечення виконання умов договору в частині своєчасності постачання товару.
Таким чином, встановлення вимоги про надання довідки від оператора системи передачі НЕК «Укренерго» про те, що учасник процедури закупівлі є імпортером електричної енергії та здійснює операції з купівлі-продажу імпортованої електричної енергії є дискримінаційною по відношенюю до постачальників, які НЕ здійснюють операції з купівлі-продажу імпортованої електричної енергії, але повністю відповідають іншим вимогам тендерної документації.
Підсумовуючи, повідомляємо що дана вимога Документації є незаконною, дискримінаційною та такою, що порушує права учасника та вимоги пункту 29 Особливостей, положення частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників та рівне ставлення до них.
У зв’язку з цим, просимо Замовника внести зміни в Тендерну документацію, шляхом виключення оскаржуваної вимоги. В іншому випадку, будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України з метою захисту своїх прав та законних інтересів.
Відповідь:
Шановний Учасник, Замовник здійснює дану закупівлю у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості). Предметом цієї закупівлі є ДК 021:2015: 09310000-5 «Електрична енергія», яка є специфічним товаром та її постачання нерозривно пов’язане з наданням електропостачальником відповідних послуг споживачу.
КПТМ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" є об’єктом критичної інфраструктури паливно-енергетичного комплексу, в зв’язку з чим на Замовника покладено додаткові вимоги щодо безпеки, які регламентуються постановами КМУ та законодавчими актами України.
Основним видом діяльності КПТМ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" є виробництво, постачання та розподіл теплової енергії. На теперішній час КПТМ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" працює в складних умовах, правового режиму воєнного стан. Це пов’язано з:
- систематичними повітряними тривогами;
- періодичними системними бомбардуваннями ворожих БПЛА та ракет різних типів;
- частими пошкодженнями та відключеннями електричних мереж від електроживлення.
За таких важких умов діяльності для КПТМ "БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА" дуже важливим є безперебійне постачання електричної енергії для потреб нашого підприємства і як наслідок, з метою забезпечення безперебійного надання послуг для потреб нашого міста.
Реагуючи на виклики військового стану, керівництвом нашої держави відпрацьовується механізм забезпечення потреб підприємств безперебійним електропостачанням, тому наше підприємство розглядає технічну можливість отримання такої електричної енергії.
В рамках реалізації зазначеного механізму було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2023 року № 1127 «Про затвердження Положення про особливості імпорту електричної енергії в умовах правового режиму воєнного стану в Україні», далі - Постанова 1127.
Використовуючи можливості механізму Постанови 1127 для забезпечення безперебійного отримання електричної енергії для майбутніх потреб нашого підприємства були встановлені такі вимоги в тендерній документації.
З метою дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі», керуючись Особливостями здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме - здійснення закупівлі з максимальною економією та ефективністю замовником прийнято рішення не укладати договори постачання електричної енергії з сумнівними та неблагонадійними постачальниками.
Замовник не може ризикувати та бажає убезпечити себе стабільним постачальником, який є надійним та не дає підстав для переходу до постачальника «останньої надії».
Зважаючи на усе вище викладене, беручи до уваги той факт, що предметом закупівлі є ДК 021:2015: 09310000-5-Електрична енергія, з метою забезпечення стабільності у постачанні електричної енергії, Замовником сформульовано базові вимоги до постачальника електричної енергії, які б забезпечили таку стабільність постачання.
Для забезпечення конкурентного середовища проведення процедури закупівлі, Ваше звернення передане до юридичного департаменту для вивчення наданого запитання та можливості врахування в роботі.
Дата відповіді:
06.12.2024 16:48